Команда

  • Наталя Харченко

    Наталя має більш ніж 25 років дослідницького досвіду і понад 200 успішно реалізованих проєктів. Вона виконавчий директор Київського міжнародного інституту соціології і часто співпрацює з кафедрою соціології Національного університету “Києво-Могилянська академія”.

    Наталя кандидат соціологічних наук із спеціалізацією у сфері методології і методів соціологічних досліджень. Вона співавтор декількох методологічних книг і написала десятки наукових статей і звітів.

    У неї є досвід у розробці методології, організації та аналітичної роботи в складних кількісних та якісних дослідницьких проектах. У сферу її дослідницьких інтересів входить методологія опитувань, етичні аспекти проведення досліджень з людьми, онлайн опитування, аналіз бідності, оцінка потреб вразливих верств населення, а також аналіз гендерних відмінностей.

  • Марина Шпікер

    Соціологиня, незалежна дослідниця.

    У попередні роки: керівниця відділу кількісних досліджень у Київському міжнародному інституті соціології, аспірантка кафедри соціології Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”. До лютого 2022 року співпрацювала з Координаційним центром з надання безоплатної правової допомоги, “Мережею правового розвитку”, Світовим банком в Україні, Центром DCAF та деякими іншими міжнародними та українськими організаціями. Співавторка практичного посібника “Досліджуємо правові потреби громади”.

    Сфера дослідницьких інтересів: методологія збору та аналізу даних, дослідження правових та гуманітарних проблем та потреб, громадської безпеки та доступу до правосуддя, місцевого самоврядування.

  • Дарина Пирогова

    Cоціологиня, дослідниця, консультантка. Займається дизайном та проведенням соціальних досліджень та аналітикою у урбаністичних, освітніх, культурних проектах. До лютого 2022 працювала як національна менторка у розробці концепцій інтегрованого розвитку міста Мелітополя та Київського району міста Харкова у проекті GIZ “Інтегрований розвиток міст в Україні”. Наразі займається дослідницькою та аналітичною роботою у проекті ReStart Ukraine.

    У попередні роки: керівниця відділу якісних досліджень у Київському міжнародному інституті соціології, аналітикиня у аналітичному центрі СEDOS, співпрацювала із Українським культурним фондом, Міністерством культури та інформаційної політики, Docudays UA, CANactions School, Харківською школою архітектури, GIZ, Проектом ДОБРЕ USAID та рядом громадських та міжнародних організацій і проектів.

    Тренерка і фасилітаторка тренерського пулу ГО “Інша Освіта” та міжнародної тренерської мережі Theodor-Heuss-Kolleg.

  • Діляра Мустафаєва

    Експерт з економічних питань. Має значний досвід роботи в фінансовій сфері: понад 13 років в банках (переважно за напрямком ризик-менеджменту), понад 9 років в рейтингових агентствах, понад 7 років - в аналітичних компаніях.

    Діляра має багаторічний досвід практичного аналізу діяльності муніципалітетів, банків, страхових компаній, підприємств різних секторів економіки. Також є авторкою численних методологій з фінансового аналізу: аналізу соціально-економічного розвитку та інвестиційної привабливості міст та регіонів, аналізу кредитоспроможності банків, підприємств, аналізу ризиків кредитування певних галузей тощо.

    Брала участь в численних проєктах. Так, в 2020 році виступала в якості національного консультанта з функціонального аналізу – оцінки та огляду системи управління та розробки плану організаційного розвитку ОТГ ( Лиманська ОТГ Донецької області). У серпні-вересні 2020 року була одним з авторів звіту «Методологічні основи оцінки відповідності критеріям зелених облігацій» в рамках проєкту Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GmbH (GIZ) № PN: 14.2517.2. Працювала в проєкті з проведення дослідження на замовлення Світового банку, присвяченого розвитку кредитування під заставу землі. Брала участь в написанні наукової роботи для міністерства економічного розвитку та торгівлі, присвяченої аналізу соціально-економічного розвитку регіонів та їх інвестиційної привабливості. Керувала написанням дослідження на замовлення Міжнародної фінансової корпорації «Тенденції та перспективи розвитку ринку проблемних активів» .

    Як член експертної групи «Реформа фінансового сектора та пенсійної системи», брала активну участь в роботі коаліції громадських організації «Реанімаційний пакет реформ» На даний момент входить до складу експертної групи «Реформи фінансового сектора» об'єднання аналітичних центрів, громадських організацій та експертів «Економічна експертна платформа».

  • Катерина Свиридова

    Соціологиня, консультантка з якісних досліджень, дослідниця користувацького досвіду. Має досвід роботи в проектах з моніторингу та оцінки.

    Катерина брала участь у якісних дослідженнях Міжнародної організації здоров'я, Європейської коаліції проти туберкульозу, Програми розвитку ООН в Україні, МБФ "Альянс громадського здоров'я" та інших організацій у сфері громадського здоров'я. Протягом декількох років працювала консультанткою з моніторингу й оцінки проектів у сфері громадського здоров'я МБФ "Альянс громадського здоров'я". Дослідниця проектів з поліпшення доступу до програм профілактики та лікування серед людей, які вживають ін'єкційні наркотики, секс працівників, тюремного населення, людей, що хворіють на туберкульоз та ВІЛ. В минулому медіа-аналітикиня та менеджерка із кількісних досліджень компанії GfK Ukraine. До лютого 2022 працювала UX дослідницею у Rocket Delivery.